ÜCRETSİZ TALEP OLUŞTURUN

BİZ SİZİ ARAYALIM

* Web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz taleplerin içerdiği kişisel verileriniz, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda belirtildiği şekilde mevzuata uygun olarak kullanılmaktadır. Web sitesi üzerinden iletişim bilgilerini paylaşan veya talep oluşturan her kullanıcı bunu kabul etmiş sayılır.
Sevgili Veliler

Ücretsiz Hizmetlerimiz

Rapor Hizmeti Danışmanlığı

Çocuğunuzun eğitim ve sağlık hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilmesi için rapor süreçlerinde sizlere rehberlik ediyoruz.

Özel Eğitim Yönlendirmesi

Çocuğunuzun ihtiyacı olan eğitim ve terapide en iyi hizmeti veren merkezi bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Eğitim ve Terapi Takibi

Memnuniyet anketleriyle hizmet aldığınız merkezleri denetliyor, merkezlerin kalite standartlarını çocuğunuza uygun hale getiriyoruz.

Her Zaman İletişim

Tüm tedavi ve tanı süreçlerinizde sizleri yalnız bırakmıyor, hattımızı size her zaman açık bırakıyoruz.

Sevgili Anne ve Babalar

Rehberlik Araştırma Merkezi Olarak

Özel çocuğunuzun tanısı ile ilgili akademisyen doktorlar ve eğitimcilerin kaleme aldığı makaleler ışığında çocuğunuzu tanımanıza yardımcı olur. rehberlikarastirmamerkezi .com Çocuğunuzun tanı sonrası tedavi ve eğitimi ile ilgili yaşadığınız bölgeye en yakın, en iyi hizmeti veren sağlık ve özel eğitim kurumlarını bulmanızda size rehberlik eder.

Rehberlikarastirmamerkezi.com özel gereksinimli çocuklarımızın erken tanılanması, doğru sağlık ve özel eğitim hizmetine hızlı kavuşmasına profesyonel destek verir.

Tanı sürecinden, çocuğunuzun gereksinimi olan doğru terapi seanslarına ulaşana kadar uzman kadrosuyla çocuğunuz için araştırma yapar, sizlere ücretsiz rehberlik hizmeti sunar…

Kendi alanlarında duayen akademisyenlerimizin hastalık belirtileri ve tedavileri hakkında izlere destek amaçlı hazırlamış olduğumuz makalelerimizi okuyarak çocuğunuzun tanısı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Daha fazla soru ve cevaplarınız için bizimle iletişime geçiniz…